Menu

ODDZIAŁ NIEBIESKI

W oddziale pracują

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr MONIKA SKWIERAWSKA mgr KATARZYNA LESZCZYŃSKA-BIESZKE

Pomoc nauczyciela

ALINA SŁAWIANOWSKA

Woźna

BARBARA JANCZURA

Eksperymenty

29 kwietnia dzięki wielkiemu zaangażowaniu mamy Piotrusia i Hani K., nasze dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych eksperymentach. Serdecznie dziękujemy!!!!

08/05/2022

czytaj więcej

Spacer do pomnika bohaterów

28 października nasza grupa, niestety nie w pełnym składzie, udała się na spacer. Celem było zobaczenie pomnika Żołnierzy Wyklętych w Rumi oraz zapalenie symbolicznego znicza. Dzieci były bardzo przejęte i wspaniale się zachowywały.

04/11/2021

czytaj więcej

Wycieczka do Sławutowa

6 października mieliśmy okazję odbyć naszą pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Poznaliśmy w zarysie życie w średniowiecznej osadzie, zrobiliśmy samodzielnie garnuszki z gliny i pyszne podpłomyki. Czekało tam na nas wspaniałe ognisko z kiełbaskami i pomimo lekkiego deszczu bawiliśmy się wspaniale.

07/10/2021

czytaj więcej

Dzień chłopaka

30 września świętowaliśmy w naszym oddziale dzień chłopaka. Trzeba przyznać, że nasze chłopaki zasługują na wszystko co najlepsze, nie tylko na medale :)

01/10/2021

czytaj więcej

O Oddziale

Oddział niebieski - tu na przywitanie zawsze ciepłe uściski dostaniesz. Jesteś drugim domem, każdy z nas to powie, Dajesz nam opiekę, zabawę i zdrowie. Uczysz co to przyjaźń, porządek, nauka, w objęciach Pań naszych pociechy się szuka.