Menu

Aktualności

Ważne ogłoszenia

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek 23 maja odbyła się wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutowie. Wyjazd był zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Mieliśmy okazję poznać dzieje świata od ery dinozaurów po Starożytny Egipt. Dzieci spędziły miłe chwile w kinie prehistorycznym, w batyskafie przemierzaliśmy głębiny wodne, jeździliśmy na karuzeli, podróżowaliśmy Dino pociągiem, poznaliśmy środki lokomocji Flinstonów, bawiliśmy się na placu zabaw i w końcu dotarliśmy do piramid. W zakładce każdego z oddziałów pojawi się fotorelacja w wyjazdu. Całość finansowana była ze środków Rady Rodziców. Bardzo Dziękujemy!!!

27/05/2022

czytaj więcej

Koncert muzyczny

W CZWARTEK 12.05 odbył się koncert muzyczny, który został sfinansowany ze środków Rady Rodziców, bardzo dziękujemy!!!

14/05/2022

czytaj więcej

Rowerowy Maj

"W środę 4 maja 2022 roku, w naszym przedszkolu po raz kolejny ruszyła ogólnopolska akcja Rowerowy Maj, której celem jest propagowanie zdrowego trybu życia ... (W dalszej części opis i relacja zdjęciowa)

04/05/2022

czytaj więcej

Prośba do Rodziców

Drodzy Rodzice, na dzisiejszy dzień (02.05) zgłaszali Państwo dzieci do przedszkola. Dla zadeklarowanych przedszkolaków została zorganizowana opieka oraz zaprowiantowanie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek). Hurtownie są dzisiaj nieczynne, więc zamówienia musieliśmy składać z wyprzedzeniem zgodnie z Państwa informacją zwrotną. Ze zgłoszonych 75 dzieci pojawiły się tylko 33 osoby… Uprzejmie proszę o poszanowanie pracy innych osób i o sumiennie deklaracje na podobne dni. Zwłaszcza proszę przemyśleć wakacje bo zgłoszonych jest 125 dzieci czyli 5 grup. Pozdrawiam Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi Katarzyna Krzebietke

02/05/2022

czytaj więcej

Koncert muzyczny

w czwartek 28.04 odbył się koncert muzyczny Pociag Reggio w wykonaniu grupy muzycznej Art 2 You. Został ufundowany ze środków Rady Rodziców. bardzo dziękujemy!!!

01/05/2022

czytaj więcej

Kinder

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy oświadczenie z hurtowni dotyczące pochodzenia naszych zestawów Kinder. Zgodnie z nim nie zostały one wyprodukowane w Belgii (gdzie było ognisko zakażeń), tylko w Chinach.

15/04/2022

czytaj więcej

Ważne !!!

Szanowni Rodzice, Pewnie słyszeli Państwo o kłopotach związanych ze słodyczami firmy Kinder. W związku z tym, że niektóre dzieci otrzymały zestaw Kinder, skontaktowaliśmy się z dostawcą celem weryfikacji przydatności do spożycia zakupionych wcześniej prezentów. Firma ta nie otrzymała twierdzącej informacji z sanepidu na temat zakażania zakupionych produktów. Co chwilę pojawiają się jednak aktualizacje firmy Kinder dotyczące kolejnych partii więc dla spokoju i bezpieczeństwa może lepiej przeczekać z konsumpcją. Jednakże, do Państwa należy ostateczna decyzja o spożyciu słodyczy. Maskotka jest w pełni bezpieczna. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Rozumiemy, że dzieciom może być przykro, my również jesteśmy rozżaleni. Jednakże sytuacja ta była całkowicie niezależna od nas.

14/04/2022

czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei, serdeczności dla bliskich, przyjaciół i tych wszystkich, którzy dziś szczególnie jej potrzebują. Wesołego Alleluja! życzy imieniu własnym i całej społeczności przedszkolnej Dyrekcja Przedszkola pod Topolą w Rumi

14/04/2022

czytaj więcej

Przedstawienie Jaś i Małgosia

We wtorek 12.04 mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie pt. Jaś i Małgosia w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji, które odbyło się w Galerii Rumia. Całość została sfinansowana ze środków Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy!!!

12/04/2022

czytaj więcej

Przedstawienie

W poniedziałek 04.04.2022 odbyło się przedstawienie teatru Horyzont pt. tolerancja. Zostało sfinansowane ze środków Rady Rodziców. bardzo dziękujemy!!!!

05/04/2022

czytaj więcej

Lider Lokalnej Ekologii

Nasza placówki po raz kolejny bierze udział w projekcie edukacyjny Lider Lokalnej Ekologii...

03/04/2022

czytaj więcej

Koncert muzyki irlandzkiej i kaszubskiej

W czwartek 24.03. odbył się koncert muzyczny w wykonaniu Pana Piotra Rompcy i Leszka Belibopa. Sfinansowany został ze środków Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy!!!

25/03/2022

czytaj więcej

Choroby zakaźne-ważne

Szanowni Rodzice, bardzo prosimy o każdorazowe zgłaszanie przypadków owsicy, wszawicy i występowania innych chorób pasożytniczych oraz schorzeń takich jak świnka, odra, ospa.Pozwoli nam to na uniknięcie rozprzestrzeniania się tych dolegliwości.

23/03/2022

czytaj więcej

Pzredstawienie pt. Ratujmy las

W czwartek 10.03 odbyło się przedstawienie teatru Gargulec. Ufundowane zostało ze środków Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy!

11/03/2022

czytaj więcej

Warsztaty Muzyczny Starter

W piątek 4 marca odbyły się warsztaty muzyczne. Opłacone zostały ze składki na Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy!!!

04/03/2022

czytaj więcej

Rekrutacja

Informacja dla Rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

28/02/2022

czytaj więcej

Zbiórka darów dla uchodźców

Przedszkole pod Topolą organizuje zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy umieszczonych w Muzeum Technik Wojskowych Gryf w Dąbrówce. Poniżej szczegóły

26/02/2022

czytaj więcej

Rekrutacja ważna informacja

Szanowni Państwo w adresie strony logowania była literówka. Prawidłowy adres to: https://rumia.formico.pl

24/02/2022

czytaj więcej

Rekrutacja ważna informacja

Szanowni Państwo, Informujemy Rodziców, którzy będą chcieli wziąć udział w rekrutacji do przedszkola, że będzie się ona odbywać elektronicznie. Poniżej szczegóły

17/02/2022

czytaj więcej

Rekrutacja

Informacje na temat rekrutacji znajdują się w zakładce O przedszkolu, Rekrutacja

11/02/2022

czytaj więcej

Deklaracje o kontynuowaniu edukacji w przedszkolu

Szanowni Rodzice! W związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji do placówek przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych, informuję, że Rodzice dzieci, które uczęszczają w roku szkolnym 2021/2022 do Przedszkola pod Topolą w Rumi, powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu edukacji w naszym przedszkolu, aby dziecko mogło uczęszczać do przedszkola w następnym roku szkolnym 2022/2023. Deklarację należy złożyć w dniach: od 22 lutego 2022r. do 28 lutego 2022r. Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.

11/02/2022

czytaj więcej

Informacja z Urzędu Miasta -szczepienia

W sobotę 15 stycznia w godzinach 13:00-18:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi odbędzie się akcja szczepień przeciw COVID-19. Nie trzeba się rejestrować. Tego dnia będzie można się zaszczepić pierwszą i drugą dawką szczepionki Pfizer oraz pojedynczą dawką Johnson & Johnson. Obecność lekarzy umożliwi również szczepienia dzieci powyżej 5. roku życia. Przy szczepieniu dzieci wymagana jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna, który wylegitymuje się dokumentem tożsamości zawierającym zdjęcie. Szczepienie trzecią dawką będzie możliwe w przypadku osób, które zostały w pełni zaszczepione co najmniej 6 miesięcy temu.

11/01/2022

czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła i radości...

19/12/2021

czytaj więcej

Mikołaj

Szanowni Państwo, Mikołajki dla dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola odbędą się 21 grudnia. Spotkanie z Mikołajem, zdjęcia i odbiór prezentów odbędą się w czasie zajęć przedszkolnych.

17/12/2021

czytaj więcej

Szczepienia dzieci-informacje

Poniżej komunikat Ministerstwa Zdrowia ws szczepień

14/12/2021

czytaj więcej

Przedszkole będzie nieczynne w Wigilię

Szanowni Państwo, W związku ze zgłoszeniem się zbyt małej ilości osób potrzebujących opieki w dniu 24.12. 2021 roku, przedszkole w Wigilię będzie nieczynne. W pozostałe dni pracujemy bez zmian.

13/12/2021

czytaj więcej

Ważne!!!

Szanowni Rodzice, bardzo prosimy o sprawdzanie Konta Pacjenta na bieżąco. Często zdarza się, że kwarantanna jest przedłużana nawet w nocy. Staramy się na bieżąco przesyłać informacje na temat nałożonej kwarantanny, ale dla pewności prosimy o monitorowanie konta także we własnym zakresie. Informacje o kwarantannie znajdują się na Internetowym Koncie Pacjenta, dzieci są podpięte pod konta rodziców. W zakładce uprawnienia. W razie pytań proszę się kontaktować z numerem infolinii 222 500 115. Bardzo dziękujemy za państwa pomoc w postaci nieprzyprowadzania dzieci w tym tygodniu. Proszę jednak pamiętać, że jest to tylko nasza prośba. Jeśli nie mają państwo nałożonej kwarantanny, to dziecko oczywiście może uczęszczać do placówki. Proszę mieć jednak na uwadze, że organizacja ze względu na braki kadrowe wygląda inaczej niż zwykle.

07/12/2021

czytaj więcej

Prośba

Szanowni Rodzice, w związku z licznymi przypadkami zachorowań na Covid, mamy bardzo okrojony skład. Prosimy o przyprowadzanie tylko tych dzieci, którym rodzice naprawdę nie mogą zapewnić opieki w tym tygodniu. Dyrektor Przedszkola pod Topolą

05/12/2021

czytaj więcej

Żywienie w tygodniu 06.12-10.12.2021

Szanowni Rodzice, ze względu na niską frekwencję w tym tygodniu, kuchnia będzie w stanie przyrządzać posiłki w normalnym trybie (nie muszą Państwo szykować lunch box'ów dla dzieci). Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie!!!

03/12/2021

czytaj więcej

Mikołajki-przeniesione

Szanowni Państwo, ze względu na sytuację w przedszkolu, Mikołajki zostają przeniesione na inny bezpieczny termin. Na bieżąco będziemy Państwa informowali.

02/12/2021

czytaj więcej

Objawy Covid

Szanowni Rodzice, prosimy o monitorowanie stanu zdrowia dzieci (występowanie objawów takich jak katar, kaszel lub gorączka). Objawy Covid, u dzieci to właśnie katar i kaszel. Jeśli zauważą Państwo takie symptomy u dziecka, prosimy o sprawdzenie jego stanu zdrowia poprzez poradę medyczną i dopóki sytuacja nie będzie klarowna, bardzo proszę o pozostawienie dziecka w domu. Dyrektor Przedszkola pod Topolą Katarzyna Krzebietke

29/11/2021

czytaj więcej

Przedstawienie

Szanowni Państwo, przedstawienie pt. Podróże po Polsce odbędzie się w poniedziałek 15.11. Termin został przeniesiony z przyczyn niezależnych od nas.

13/11/2021

czytaj więcej

Ważna informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice, od 2 listopada zamierzamy wprowadzić system ewidencjonowania obecności dzieci w przedszkolu, który będzie ukazywał rzeczywistą ilość czasu spędzonego przez Państwa pociechę w placówce. Wpłynie to też pozytywnie na bezpieczeństwo dzieci. Oprócz kontroli i czujności pracowników, które sprawdzają się od lat, system będzie także „kontrolował” odbiór dzieci przez odpowiednie osoby.

27/10/2021

czytaj więcej

Dane dzieci-prośba

Szanowni Państwo, zgłaszając nieobecność dziecka, lub w czasie dokonywania płatności przelewem, bardzo prosimy o podawanie imienia i nazwiska dziecka. Brak takiej informacji utrudnia naniesienie tego faktu do systemu.

20/10/2021

czytaj więcej

Uwaga, nastąpi zmiana rachunków bankowych Przedszkola pod Topolą

Uwaga, nastąpi zmiana rachunków bankowych Przedszkola pod Topolą Od 1 listopada 2021 roku nastąpi zmiana banku obsługującego Przedszkole pod Topolą w Rumi – Bank Rumia Spółdzielczy zostanie zastąpiony przez Bank Millennium. Numery kont: OPŁATA ZA NAUCZANIE 66 1160 2202 0000 0005 0289 7086 OPŁATA ZA ŻYWIENIE (posiłki) 90 1160 2202 0000 0005 0289 8012 Wpłat gotówkowych będzie można dokonywać wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej – usługa ta stanie się bezpłatna. Numer konta Rady Rodziców pozostaje bez zmian tj. Bank Spółdzielczy Rumia 42 8351 0003 0021 0324 2000 0030

20/10/2021

czytaj więcej

Zbiórka elektroodpadów

Drodzy Rodzice, udało nam się zebrać 468 kg elektroodpadów dzięki Państwa uprzejmości i zaangażowaniu, bardzo dziękujemy. W najbliższym czasie otrzymamy za to materiały papiernicze dla naszych przedszkolaków.

01/10/2021

czytaj więcej

Wrześniowe wydarzenia

W przedszkolu odbyły się warsztaty pt. "Kurnik" przeprowadzone przez panie z Zagrody Powroty. 20.09 obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie warsztatów, torty oraz przypinki okolicznościowe dla dzieci. O nadchodzących wydarzeniach będą się Państwo dowiadywali na bieżąco poprzez pocztę elektroniczną z każdego oddziału.

23/09/2021

czytaj więcej

Remont dachu

Szanowni Państwo, przypominamy, że od 13.09. rozpoczną się prace remontowe (renowacja dachu), nie będą miały one wpływu na funkcjonowanie placówki. Mogą jednak występować pewne zmiany organizacyjne, za które bardzo przepraszamy. Będziemy Państwa informowali na bieżąco.

12/09/2021

czytaj więcej

Ubezpieczenie

Szanowni Państwo, Rada Rodziców, po zapoznaniu się z ofertami ubezpieczeniowymi dla dzieci na rok szkolny 2021/2022, proponuje polisę InterRisk. Ubezpieczenie będzie obowiązywało od września 2021. Szczegóły dotyczące formalności otrzymają Państwo drogą mailową. Poniżej szczegóły ubezpieczenia.

09/09/2021

czytaj więcej

Odbieranie dzieci

Drodzy Rodzice, jeśli zamierzają Państwo odbierać dziecko po obiedzie, proszę przychodzić o godzinie 12.00. Wcześniejsze wywoływanie dzieci z sali zaburza spokój całej grupy (większość dzieci traci wówczas apetyt, bo szykują się do wyjścia, przypuszczając że to właśnie ich rodzice przyszli). Natomiast podwieczorek w grupach I, II i V odbywa się o godzinie 14.30, więc dzieci można odebrać najwcześniej o 14.55 Grupy IV, VI, VII i III jedzą o godzinie 14.00 więc mogą Państwo odbierać pociechę od godziny 14.30. Będziemy wdzięczni za pomoc!!! Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

01/09/2021

czytaj więcej

Spotkanie z Rodzicami

W Poniedziałek 06.09 o godzinie 17.00, w każdym z oddziałów odbędzie się spotkanie z Rodzicami. Zebranie odbędzie się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Zapraszamy w maseczce ochronnej tylko jednego rodzica/ opiekuna. Prosimy nie zabierać ze sobą dzieci. Proszę pamiętać o obuwiu zmiennym.

01/09/2021

czytaj więcej

Rozpoczynamy NOWY ROK SZKOLNY

Witamy serdecznie po przerwie wakacyjnej! Zapraszamy dzieci 1 września. Przedszkole czynne jest od 6.00 do 17.00. Prosimy o przyprowadzenie dziecka do godziny 8.30. Organizacja przyprowadzania i odprowadzania dzieci będzie taka jak w ubiegłym roku ( rodzice odprowadzają dziecko do drzwi przedszkola, odbiór poprzez system domofonowy, pracownik przyprowadza dziecko do opiekuna). Spotkanie z Rodzicami odbędzie się w drugim tygodniu września. Dokładne informacje na temat przynależności do grup oraz szczegółowej organizacji otrzymają Państwo na maila w dniu 27.08.2021, prosimy sprawdzać pocztę.

26/08/2021

czytaj więcej

Zamieszkanie

Szanowni Państwo, Proszę osoby mieszkające poza Rumią, o zgłoszenie tego faktu w przedszkolu. Informacja ta nie ma wpływu na prawo do uczęszczania Państwa dziecka do naszej placówki. (Nie chodzi o zameldowanie tylko o zamieszkanie). Niezbędne dokumenty wraz z instrukcją znajdują się poniżej. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

05/09/2020

czytaj więcej

Opłaty

Poniżej zamieszczamy numery kont, na które będą Państwo dokonywali płatności

03/09/2020

czytaj więcej

Film instruktażowy dot. prawidłowej segregacji odpadów zielonych oraz kuchennych.

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” realizuje działania informacyjne dot. segregacji odpadów,

30/03/2020

czytaj więcej

BIP

BIP

12/09/2019

czytaj więcej

Wydarzenia z grup

Życzenia Świąteczne

Kochani Rodzice! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia...

22/12/2021

czytaj więcej

Listopadowe urodzinki

W listopadzie wspólnie obchodziliśmy urodziny Leona. Razem zaśpiewaliśmy mu sto lat oraz składaliśmy mnóstwo życzeń. Później zjedliśmy tort oraz urządziliśmy zabawy taneczne i muzyczne.

02/12/2021

czytaj więcej

Święto Niepodległości

Podczas obchodów Święta Niepodległości w naszym oddziale tworzyliśmy kotyliony, rozmawialiśmy o Polsce oraz o naszych symbolach narodowych. Odbyło się także wspólne odśpiewanie hymnu o godzinie 11:11.

02/12/2021

czytaj więcej

Październikowe urodzinki

W październiku swoje święto mieli: Helenka, Dorian, Łukasz oraz Adaś. Uczciliśmy Ich dzień śpiewaniem, życzeniami oraz licznymi zabawami przy ulubionych melodiach. Tworzyliśmy także kartki urodzinowe z podpisami.

02/12/2021

czytaj więcej

Wrześniowe urodzinki

27 września obchodziliśmy w Naszym oddziale urodzinki wszystkich osób, które urodziły się we wrześniu. Nasi solenizanci – Marysia, Bartek, Julek i Kuba przynieśli dla grupy słodki poczęstunek. Śpiewaliśmy im sto lat oraz składaliśmy życzenia a później wszyscy razem bawiliśmy się w rytm muzyki. Przygotowaliśmy także drobne upominki oraz kartki urodzinowe dla solenizantów. Każdy z nas zostawił w nich po sobie ślad.

30/09/2021

czytaj więcej

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Nasze święto, czyli Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną oraz pląsy przy muzyce. Na uroczyste drugie śniadanie jedliśmy pyszny tort a na koniec dnia dostaliśmy dyplomy oraz plakietki przedszkolaków.

30/09/2021

czytaj więcej

Kurnik w przedszkolu

14 września przedszkole odwiedziły Panie, które pokazały Nam zwierzęta z wiejskiej zagrody. Poznaliśmy kaczkę, kaczora, kurę, koguta, indyka i gęś. Mogliśmy ich dotknąć i przyjrzeć im się z bliska. Panie opowiedziały Nam wiele ciekawostek na ich temat. Poznaliśmy tajemnicę składania i wysiadywania jaj, rozpoznawaliśmy ziarna oraz budowaliśmy grzędę. Na pożegnanie mogliśmy pogłaskać małe kaczuszki.

30/09/2021

czytaj więcej

Eksperymenty

29 kwietnia dzięki wielkiemu zaangażowaniu mamy Piotrusia i Hani K., nasze dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych eksperymentach. Serdecznie dziękujemy!!!!

08/05/2022

czytaj więcej

Spacer do pomnika bohaterów

28 października nasza grupa, niestety nie w pełnym składzie, udała się na spacer. Celem było zobaczenie pomnika Żołnierzy Wyklętych w Rumi oraz zapalenie symbolicznego znicza. Dzieci były bardzo przejęte i wspaniale się zachowywały.

04/11/2021

czytaj więcej

Wycieczka do Sławutowa

6 października mieliśmy okazję odbyć naszą pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Poznaliśmy w zarysie życie w średniowiecznej osadzie, zrobiliśmy samodzielnie garnuszki z gliny i pyszne podpłomyki. Czekało tam na nas wspaniałe ognisko z kiełbaskami i pomimo lekkiego deszczu bawiliśmy się wspaniale.

07/10/2021

czytaj więcej

Dzień chłopaka

30 września świętowaliśmy w naszym oddziale dzień chłopaka. Trzeba przyznać, że nasze chłopaki zasługują na wszystko co najlepsze, nie tylko na medale :)

01/10/2021

czytaj więcej

Apel z okazji 11 listopada

10 listopada dzieci wystąpiły w uroczystym apelu z okazji Dnia Niepodległości. Występ odbył się w podniosłej, patriotycznej atmosferze, zaproszeni goście- Dyrekcja przedszkola, pedagog, logopeda, oraz oddział tęczowy wraz z nauczycielkami- ale przede wszystkim nauczycielki oddziału zielonego- byliśmy pod ogromnym wrażeniem występu dzieci, jesteśmy z nich naprawdę dumne, a Państwu serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach- zapraszam do obejrzenia zdjęć z uroczystości w galerii.

29/11/2021

czytaj więcej

BOHATERON

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im pocztówki, kartki, laurki z życzeniami bądź listu. W listopadzie dzieci z naszego oddziału wzięły udział w zajęciach- zostały zapoznane z akcją BOHATERON, na wstępie odbyło się wprowadzenie do tematu wojny i Powstania Warszawskiego- wspólne wyjaśnienie pojęć konflikt, spór- a także jakie istnieją możliwości ich rozwiązywania konfliktów/ sporów. Dzieci wyrażały swoją wiedzę na temat pojęć takich jak wojna, Powstaniu Warszawskie. Po tym wstępie nastąpił seans "Niebajki o powstaniu warszawskim"- a następnie omówienie głownej postaci- bohatera. Dzieci wymieniały cechy bohatera, oraz bohaterów ze swojego otoczenia (często to Wy- drodzy rodzice :)). Na koniec zajęć wykonaliśmy kartki dla powstańców, które już zostały wysłane.

29/11/2021

czytaj więcej

Dzień dyni

29.10 obchodziliśmy Dzień dyni- dzieci poznały różne rodzaje dyń, ich zastosowanie, przygotowały wspólnie z nauczycielkami ciasto, wykonywały zadania ruchowe, matematyczne, kształtujące orientację przestrzenną, a także zostały super modelami na naszej "dyniowej farmie". Serdecznie dziękuję za współpracę i przyniesienie dyń, z których w kolejnych dniach robiliśmy też placki, ciasteczka i zupę dyniową.

29/11/2021

czytaj więcej

#Szkoła pamięta

29 października w ramach akcji #szkołapamięta, dzieci zapoznały się z postacią lokalnego bohatera- Józefa Hallera, wykonały papierowe znicze.

29/11/2021

czytaj więcej

Code week

Wzięliśmy udział w tegorocznej edycji Codeweek- dzieci z naszego oddziału w dniach 18.10-23.10 uczestniczyły w zabawach z kodowaniem o tematyce jesiennej. Bardzo im się spodobała zabawa z kodowaniem, i poradziły sobie naprawdę nieźle. Brawa!

29/11/2021

czytaj więcej