Menu

Aktualności

Ważne ogłoszenia

Wigilia

Szanowni Państwo, na podstawie rozeznania przeprowadzonego wśród Rodziców naszych przedszkolaków ustalono, że Wigilię (24.12.2020 r.) nasze przedszkole będzie nieczynne.

04/12/2020

czytaj więcej

Mikołajki

Szanowni Państwo, we Wtorek 08.12.2020 będziemy świętowali Mikołajki. W tym dniu na dzieci czeka mnóstwo atrakcji-konkursy, zabawy w swoich salach, projekcja bajki świątecznej, smakołyki mikołajkowe, przedszkolna fotobudka itp. Odwiedzi nas też Mikołaj, który wręczy prezenty -dzieci z oddziału żółtego i pomarańczowego otrzymają klocki Lego, -dzieci z oddziału tęczowego, niebieskiego i fioletowego otrzymają plecaki -dzieci z oddziału czerwonego i zielonego otrzymają Smartwatch Wszystkie dzieci otrzymają kuferek z łakociami. Prezenty zostały zakupione ze środków Rady Rodziców, bardzo dziękujemy!!! Mikołaj uchylił rąbka tajemnicy: osoby chętne będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na podwórku przedszkola ( z zachowaniem reżimu sanitarnego). Proszę zaopatrzyć się w aparaty!!!

04/12/2020

czytaj więcej

Ważne

Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za pomoc i zrozumienie w ostatnim czasie. Z radością informuję, że od 02 grudnia nasze przedszkole będzie funkcjonowało już normalnie. Wszystkie posiłki będą przygotowywane przez personel naszej kuchni . Mikołajki będziemy obchodzili we wtorek 08.12 (o ile sytuacja nie ulegnie zmianie, bo wtedy uroczystość zostanie przeniesiona lub odwołana- nastąpi samo rozdanie prezentów ). Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

01/12/2020

czytaj więcej

Kalendarze

W każdym oddziale dostępne są kalendarze ze zdjęciem dziecka wykonane przez firmę pro Art. Koszt 39 zł. Rodziców zainteresowanych zakupem prosimy o odliczoną kwotę w kopercie.

17/11/2020

czytaj więcej

Zdjęcia

Szanowni Państwo, w przedszkolu można odbierać zdjęcia -sesja jesienna. Koszt 34 zł za komplet (prosimy o przygotowanie odliczonych pieniędzy w podpisanej kopercie).

20/10/2020

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim nauczycielom, pracownikom administracyjnym oraz obsłudze Oświaty najserdeczniejsze życzenia. Życzę dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Niech podejmowany trud będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

14/10/2020

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwyczajowo pracownikom oświaty przyznawane są nagrody. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Nagrodę Dyrektora Przedszkola pod Topolą oraz Nagrodę Burmistrza Miasta otrzymały

14/10/2020

czytaj więcej

Ubezpieczenie

Szanowni Państwo, Rada Rodziców zdecydowała, że w tym roku szkolnym w przedszkolu będzie dostępna oferta ubezpieczeniowa firmy Aviva.

07/09/2020

czytaj więcej

Zamieszkanie

Szanowni Państwo, Proszę osoby mieszkające poza Rumią, o zgłoszenie tego faktu w przedszkolu. Informacja ta nie ma wpływu na prawo do uczęszczania Państwa dziecka do naszej placówki. (Nie chodzi o zameldowanie tylko o zamieszkanie). Niezbędne dokumenty wraz z instrukcją znajdują się poniżej. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

05/09/2020

czytaj więcej

Opłaty

Poniżej zamieszczamy numery kont, na które będą Państwo dokonywali płatności

03/09/2020

czytaj więcej

Rada Rodziców przy Przedszkolu pod Topolą w Rumi

Wczoraj odbyło się pierwsze zebranie Rady Rodziców. Poniżej zamieszczamy skład Rady.

03/09/2020

czytaj więcej

Listy Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Poniżej zamieszczamy listy Ministra Edukacji Narodowej skierowane do Rodziców oraz Nauczycieli. Dotyczą one rozpoczęcia zajęć w placówkach edukacyjnych.

29/08/2020

czytaj więcej

Przedszkole od 1 września

W związku z zaistniałą sytuacją, dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć warunki bezpiecznego pobytu dla dzieci. Liczymy również na pomoc i wsparcie z Państwa strony. Organizację i plan dnia od 1 września będą regulowały nowe wytyczne dotyczące przyprowadzania, odbierania i pobytu dziecka w placówce.

28/08/2020

czytaj więcej

Film instruktażowy dot. prawidłowej segregacji odpadów zielonych oraz kuchennych.

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” realizuje działania informacyjne dot. segregacji odpadów,

30/03/2020

czytaj więcej

BIP

BIP

12/09/2019

czytaj więcej

Projekt „Super przedszkolaki w Rumi - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej"

Nasze przedszkole od września bierze udział w projekcie „Super przedszkolaki w Rumi - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej".

01/09/2017

czytaj więcej

Wydarzenia z grup

Witamy w oddziale tęczowym

Oddział tęczowy- Wesołe Kropki- liczy 25 przedszkolaków, 9 dziewczynek i 16 chłopców. Wszyscy 5 lat mają i w kolejny etap przedszkolnej podróży z Panią Asią i Panią Angeliką ruszają :)

17/09/2020

czytaj więcej