Menu

Aktualności

Ważne ogłoszenia

Przyprowadzanie dzieci- prośba

Szanowni Państwo, prosimy o przyprowadzanie dzieci pod same drzwi przedszkola do godziny 8.30. Taka organizacja sprawdzała się przez cały rok szkolny dlatego ze względu na bezpieczeństwo dzieci i Państwa czas (po godzinie 8.30 pracownicy zajmują się wykonywaniem innych przydzielonych obowiązków, co wiąże się z niemożnością wpuszczania dzieci na teren placówki lub Państwa wydłużonym czasem oczekiwania na przyjęcie dziecka do przedszkola), chcemy ją utrzymać w czasie wakacji.

26/07/2021

czytaj więcej

Życzenia na wakacje

Wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom, którzy już kończą przedszkolną przygodę życzymy bezpiecznych, ciekawych i udanych wakacji!!! Bardzo dziękujemy Dzieciom i Rodzicom z GRUPY CZERWONEJ za wspaniałą pamiątkę. Zawsze będziemy o Was pamiętać! Powodzenia w szkole!!!

29/06/2021

czytaj więcej

Informacja nt. opieki w szkołach-sierpień

Przypominamy, że 28.06 upływa ostateczny termin zanoszenia dokumentów dotyczących opieki w sierpniu do Szkoły nr 8 w Rumi. Rodzice, którzy wcześniej zgłosili taką konieczność otrzymali wnioski na pocztę mailową od wychowawców. Podobnie sytuacja przedstawia się ze Szkołą SP4. Niezbędne dokumenty otrzymali Państwo na maila wraz z instrukcją dalszego postępowania. Wniosku znajdują się też na stronach internetowych szkół w zakładce dokumenty/ dla rodziców. Niezłożenie wniosku do szkoły skutkuje brakiem miejsca dla Państwa dziecka w sierpniu. Informacja dotyczy tylko Rodziców, którzy wcześniej zgłaszali chęć posłania dziecka do oddziału przedszkolnego przy szkole w czasie wakacji.

25/06/2021

czytaj więcej

Życzenia z okazji Dnia Ojca

Spokoju i zdrowia Radości i dobrego humoru Oraz dumy z dzieci W Dzień Ojca Wszystkim Tatusiom Życzą Dzieci z Przedszkola pod Topolą w Rumi

23/06/2021

czytaj więcej

Spotkanie dla rodziców dzieci nowoprzyjętych

Szanowni Państwo, zapraszamy na zebranie informacyjne dla rodziców dzieci, które zostały przyjęte do Przedszkola pod Topolą w Rumi, od 1 września 2021r. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2021r. (w czwartek) w przedszkolu o godz. 16.00. Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa, na zebraniu może być obecny jeden rodzic bez dziecka. Prosimy również o wzięcie maseczki, długopisu oraz obuwia zmiennego lub ochraniaczy na obuwie. Na zebraniu można złożyć Informację o stanie zdrowia dziecka, druk otrzymali Państwo na pocztę e-mail. Zapraszam serdecznie wicedyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi mgr Aleksandra Plińska

18/06/2021

czytaj więcej

ŻYCZENIA DLA DZIECI

Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci... W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Wam Drogie Dzieci moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności. Dyrektor i pracownicy Przedszkola pod Topolą

01/06/2021

czytaj więcej

Sesja Wiosenna -zdjęcia

Szanowni Państwo , w poszczególnych grupach dostępne są zdjęcia wykonane dzieciom przez firmę Pro Art. Pieniądze prosimy przekazywać w podpisanej kopercie bezpośrednio pracownikowi przedszkola.

20/05/2021

czytaj więcej

Życzenia świąteczne

W tym wyjątkowym czasie życzymy Państwu wielu ciepłych i spokojnych chwil w gronie najbliższych

01/04/2021

czytaj więcej

Maseczki ochronne

Szanowni Państwo, w przedszkolu można odbierać maseczki ochronne, które otrzymaliśmy z Referatu Obrony Cywilnej. (po 4 na jednego domownika).

24/03/2021

czytaj więcej

REKRUTACJA

Informacja dla rodziców dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola

20/03/2021

czytaj więcej

OTOZ Animals- Podziękowanie

W imieniu OTOZ Animals dziękujemy za okazane serce i wsparcie dla schroniska.

16/03/2021

czytaj więcej

Bezpieczny odbiór dzieci

Przypominamy, że od momentu przekazania Państwu dziecka przez pracownika przedszkola, pozostaje ono pod opieką osoby odbierającej. Nawet jeśli znajdujecie się Państwo jeszcze na terenie placówki.

12/03/2021

czytaj więcej

Rekrutacja-ważne

Szanowni Państwo, szczegóły dotyczące rekrutacji, wniosek i wzory oświadczeń znajdują się w zakładce "O przedszkolu-rekrutacja". Przypominamy, że przy składaniu wniosku niezbędny jest komplet wymaganych dokumentów. Prosimy o niewrzucanie wniosków do skrzynki na listy. Właściwa skrzynka znajduje się w przedsionku przedszkola.

04/03/2021

czytaj więcej

Podziękowanie

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za Państwa postawę w dniach szczepień pracowników. Państwa wsparcie było dla nas dużą pomocą. Mam nadzieję, że dzięki wakcynacji będziemy nieprzerwanie pracowali w kolejnych miesiącach. Podobną prośbę będziemy mieli do Państwa jeszcze w maju. Bardzo dziękujemy!!!

28/02/2021

czytaj więcej

Deklaracja o kontynuowaniu nauki w przedszkolu-ważne!!!

Szanowni Państwo, informuję, że w okresie od 22.02 do 26.02.2021 należy dostarczyć do przedszkola deklarację o kontynuowaniu nauki przez Państwa dziecko w Przedszkolu pod Topolą w roku szkolnym 2021/2022. Niezłożenie deklaracji przez rodzica skutkuje brakiem miejsca dla dziecka w naszej placówce. Formularz deklaracji jest dostępny na stronie internetowej przedszkola w zakładce "O przedszkolu- dokumenty" oraz w koszulce w przedsionku przedszkola. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi Katarzyna Krzebietke

19/02/2021

czytaj więcej

Rekrutacja ważne informacje

DRODZY RODZICE ! Od 1 marca 2021r. do 12 marca 2021r. odbywać się będzie rekrutacja dzieci do Przedszkola pod Topolą w Rumi na rok szkolny 2021/2022. Rodzic ubiegający się o miejsce, składa wniosek, wraz z niezbędnymi załącznikami. Z uwagi na zachowanie reżimu sanitarnego, dokumenty należy umieścić w koszulce lub teczce i wrzucić do oznaczonej skrzynki w przedsionku przedszkola.

12/02/2021

czytaj więcej

Rekrutacja

Szanowni Państwo, szczegóły dotyczące rekrutacji, wniosek i wzory oświadczeń znajdują się w zakładce "O przedszkolu-rekrutacja".

01/02/2021

czytaj więcej

Prośba dotycząca odbierania dzieci

Szanowni Rodzice, w tym roku szkolnym organizacja pracy przedszkola jest wyjątkowa. Pandemia Covid-19 wymusiła szczególne rozwiązania, które absorbują cały personel. Przydzielone pracownikom obowiązki są wykonywane w wyznaczonych godzinach, które nie mogą ulec zmianie ze względu na wprowadzony reżim sanitarny. W związku z tym ponawiam prośbę o odbieranie dzieci zgodnie z poniższymi sugestiami: • Rodziców/ opiekunów dzieci, które wychodzą po obiedzie, proszę o odbieranie pociech nie wcześniej niż o godzinie 12.00 • Rodziców/ opiekunów dzieci, które wychodzą po podwieczorku, proszę o odbieranie nie wcześniej niż o godzinie 14.50 Dziękując za dotychczasową współpracę, proszę o dalszą wyrozumiałość i pomoc . Wszyscy mamy na względzie zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

24/01/2021

czytaj więcej

Lider Lokalnej Ekologii

W tym roku szkolnym kontynuujemy projekt Lidera Lokalnej Ekologii pt; „Toaleta to nie śmietnik”. Dzieci na zajęciach dowiedzą się jak prawidłowo segregować śmieci w tym bioodpady. Przedszkole już zaopatrzyło się w śmietnik na bioodpady. Właściwe zagospodarowanie odpadów w tym bioodpadów niesie za sobą same korzyści. Na warsztatach prowadzonych przez specjalistę dowiedzą się co to są bioodpady i jakie płyną korzyści z ich kompostowania. Stworzą kodeks pt; „Od dzisiaj każdy przedszkolak wie czego do toalety nie wrzuca się”. Odział czerwony przygotował piękny teatrzyk dla wszystkich dzieci pt, ”Poziom cywilizacji poznamy po kanalizacji”. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem, gdyż odpady kuchenne to surowiec, który można przetworzyć na wysokiej jakości kompost lub biogaz, z którego poprzez spalanie, produkowana jest energia elektryczna i ciepło. Przypominamy również o zbiórce nakrętek, baterii oraz elektroodpadów- za największą ilość można dostać cenne nagrody. Zbiórka eketroodpadów odbędzie się w kwietniu. Koordynator projektu mgr Natalia Pol

18/01/2021

czytaj więcej

Informacja nt. statutu

Szanowni Rodzice informujemy, iż Rada Pedagogiczna dokonała uaktualnienia Statutu Przedszkola pod Topolą w Rumi. Tekst statutu dostępny jest na stronie przedszkola.

12/01/2021

czytaj więcej

Ogólnopolska akcja ekologiczno-edukacyjnea „Tusz do paki”.

Szanowni Państwo Miło nam poinformować, że nasza placówka zgodziła się na udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

27/12/2020

czytaj więcej

Obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie przedszkola

Szanowni Państwo, nie zawsze jesteśmy w stanie zwrócić uwagę osobom wchodzącym na teren przedszkola (na zewnątrz budynku), na konieczność zakrywania ust i nosa. W związku z tym, w trosce o zdrowie nas wszystkich prosimy Państwa o czujność i proszenie osób, które nie stosują się do zaleceń o przestrzeganie ich w czasie pobytu na posesji przedszkolnej.

10/12/2020

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim nauczycielom, pracownikom administracyjnym oraz obsłudze Oświaty najserdeczniejsze życzenia. Życzę dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Niech podejmowany trud będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

14/10/2020

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwyczajowo pracownikom oświaty przyznawane są nagrody. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Nagrodę Dyrektora Przedszkola pod Topolą oraz Nagrodę Burmistrza Miasta otrzymały

14/10/2020

czytaj więcej

Ubezpieczenie

Szanowni Państwo, Rada Rodziców zdecydowała, że w tym roku szkolnym w przedszkolu będzie dostępna oferta ubezpieczeniowa firmy Aviva.

07/09/2020

czytaj więcej

Zamieszkanie

Szanowni Państwo, Proszę osoby mieszkające poza Rumią, o zgłoszenie tego faktu w przedszkolu. Informacja ta nie ma wpływu na prawo do uczęszczania Państwa dziecka do naszej placówki. (Nie chodzi o zameldowanie tylko o zamieszkanie). Niezbędne dokumenty wraz z instrukcją znajdują się poniżej. Dyrektor Przedszkola pod Topolą w Rumi

05/09/2020

czytaj więcej

Opłaty

Poniżej zamieszczamy numery kont, na które będą Państwo dokonywali płatności

03/09/2020

czytaj więcej

Rada Rodziców przy Przedszkolu pod Topolą w Rumi

Wczoraj odbyło się pierwsze zebranie Rady Rodziców. Poniżej zamieszczamy skład Rady.

03/09/2020

czytaj więcej

Listy Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Poniżej zamieszczamy listy Ministra Edukacji Narodowej skierowane do Rodziców oraz Nauczycieli. Dotyczą one rozpoczęcia zajęć w placówkach edukacyjnych.

29/08/2020

czytaj więcej

Przedszkole od 1 września

W związku z zaistniałą sytuacją, dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć warunki bezpiecznego pobytu dla dzieci. Liczymy również na pomoc i wsparcie z Państwa strony. Organizację i plan dnia od 1 września będą regulowały nowe wytyczne dotyczące przyprowadzania, odbierania i pobytu dziecka w placówce.

28/08/2020

czytaj więcej

Film instruktażowy dot. prawidłowej segregacji odpadów zielonych oraz kuchennych.

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” realizuje działania informacyjne dot. segregacji odpadów,

30/03/2020

czytaj więcej

BIP

BIP

12/09/2019

czytaj więcej

Projekt „Super przedszkolaki w Rumi - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej"

Nasze przedszkole od września bierze udział w projekcie „Super przedszkolaki w Rumi - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej".

01/09/2017

czytaj więcej

Wydarzenia z grup

Życzenia wakacyjne

24/06/2021

czytaj więcej

Życzenia dla Wszystkich Tatusiów

24/06/2021

czytaj więcej

Dzień dziecka w oddziale tęczowym

Z okazji Dnia Dziecka na nasze przedszkolaki czekała masa atrakcji: dmuchany zamek, wata cukrowa i popcorn, bańki mydlane, zabawy plastyczne i dyskoteka, radości dzieci nie było końca! Na zakończenie każde z dzieci dostało plecak oraz piłkę i koc piknikowy.

09/06/2021

czytaj więcej

Życzenia dla Wszystkich Mam

25/05/2021

czytaj więcej

Życzenia wielkanocne

02/04/2021

czytaj więcej

Zadanie z mapą w ramach projektu "Rumia oczami dzieci"

W ramach projektu "Rumia oczami dzieci" nasze przedszkolaki miały okazję popracować z mapą Rumi.

02/04/2021

czytaj więcej

Zadanie ekologiczne w ramach projektu "Rumia oczami dzieci"

W miesiącu marcu dzieci, z przedszkola pod Topolą w Rumi, miały okazję dowiedzieć się więcej na temat szeroko pojętej ekologii.

24/03/2021

czytaj więcej

IV edycja projektu pt. "Rumia oczami dzieci"

Drodzy rodzice! Nasze przedszkole przystąpiło do IV edycji projektu „Rumia oczami dzieci”, którego organizatorem jest Miasto Rumia.

18/02/2021

czytaj więcej

Życzenia Świąteczne

18/12/2020

czytaj więcej

Witamy w oddziale tęczowym

Oddział tęczowy- Wesołe Kropki- liczy 25 przedszkolaków, 9 dziewczynek i 16 chłopców. Wszyscy 5 lat mają i w kolejny etap przedszkolnej podróży z Panią Asią i Panią Angeliką ruszają :)

17/09/2020

czytaj więcej