Przedszkole od 1 września

List Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

ProteGo-aplikacja

Pobierz

Ponieważ z przepisami muszą Państwo zapoznać się przed przyprowadzeniem dziecka w dniu 1 września, dokumenty przesłaliśmy pocztą e-mail. Prosimy, aby Państwo zapoznali się z nowymi zasadami, gdyż przestrzeganie ich będzie bezwzględnie egzekwowane, dla dobra dzieci i pracowników.

Nadrzędną zasadą w zachowaniu bezpieczeństwa dla wszystkich jest Państwa odpowiedzialność za przyprowadzanie do przedszkola zdrowych dzieci. Objawy takie jak katar, kaszel, wysypka, temperatura powyżej 37,1ºC, są wyznacznikami do nieprzyjęcia dziecka do przedszkola. Jeżeli objawy wystąpią podczas pobytu dziecka w placówce, Rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego odebrania dziecka z przedszkola.

Z uwagi na bardzo ograniczony bezpośredni kontakt z nauczycielami i personelem, prosimy o przekazywanie istotnych informacji przez pocztę e-mail (każdy oddział ma własny adres zgodnie z kolorem grupy), adresy dostępne są poniżej:

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby dzieci w jak najmniejszym stopniu odczuły dyskomfort emocjonalny i w dobrym nastroju rozpoczęły nowy rok szkolny.

Procedura bezpiecznego pobytu dziecka w Przedszkolu pod Topolą w Rumi w czasie trwania pandemii

Precedura

Pobierz